
Vrijdagavond openen we al de deuren van ons eigen Jean Meyersstadion want dan komen de MU16 in actie tegen hekkensluiter Oud-Turnhout MU16. Hier haalden we enkele weken gelden onze eerste punten van het seizoen na een nipte 2-3 overwinning (die véél hoger had moeten zijn, maar een gebrek aan efficiëntie brak ons toen bijna zuur op). Onze meisjes hebben intussen de kelder van het klassement achter zich gelaten en staan knap te blinken op 5 punten van de tweede plaats. Dus wie weet kunnen ze straks nog wat stijgen in de rangschikking. Aftrap om 19:30 in Kortijnen.
Onze dames kregen vorige week een weekend rust om te bekomen van de tik in Rijkevorsel. Met de komst van Herselt B krijgen ze hun eerste echte kelderploeg tegenover zich. Enkele weken terug wisten ze hun eerste 3 punten te behalen bij het puntenloze Noordstar. Onze teller staat intussen op 8 stuks, maar wij hebben al wel de top en subtop bekampt. Aftrap om 10:30 in Kortijnen.
KFCS I is dit weekend vrijgesteld van de dienst.
KFCS III gooide vorige week 2 punten onnodig te grabbel op het veld van Motorclub C en krijgt met De Koekoek opnieuw een verraderlijke opponent tegenover zich. De mannen uit Meerhout staan 3 punten achter ons, maar lieten ons het verleden al meermaals wankelen. Vorige week geraakten ze niet aan een ploeg dus moesten ze noodgedwongen de punten cadeau geven aan Sparta Kevers DDO. Aftrap om 16:30 in Kortijnen.
KFCS II trekt er nog eens op uit en dit keer houdt de karavaan halt aan het veld van W. Spin. Na de deugddoende zege op het veld van Bosvlinders belooft het nu echter weer geen wandeling in het park te worden. De Desselnaren pakten vorige week in eigen huis de scalp van Het Vervolg en staan in de rangschikking 3 punten boven ons. Het verleden leert ons echter dat puntengewin hier zeker niet onmogelijk is. Aftrap om 09:30 in de Kruisberg 17 in Dessel.
Dit weekend worden de matchballen geschonken door Bakkerij Hofkens-Debie en Tantine.





















