Hierbij de helperslijst voor het seizoen 2022-2023. Eerst volgen nog enkele afspraken:

  • Het is de bedoeling dat je zelf een vervanger zoekt als je niet kan komen (onderling wisselen). Ik stuur op dinsdag normaal een herinnering naar degenen die in de kantine worden verwacht. Indien je wisselt met iemand, graag dit ook aan mij melden zodat ik op de hoogte ben en de juiste mensen verwittig.
  • Er kan NIET gewisseld worden met bestuursleden aangezien zij de kantine moeten afsluiten na de laatste shift!! Bestuursleden kunnen uiteraard wel onderling wisselen.
  • Spelers die achter de toog worden verwacht, kunnen op dat moment NIET als (reserve)speler op het wedstrijdblad staan!!!
  • De helpers voor de damesploeg dienen om 09:15 aanwezig te zijn en helpen tot 13:00
  • De helpers voor de derde ploeg dienen om 14:30 aanwezig te zijn en helpen tot 17:30
  • De helpers voor de eerste ploeg dienen om 17:15 aanwezig te zijn en helpen tot 22:00
  • De helpers voor de tweede ploeg dienen om 08:45 aanwezig te zijn en helpen tot 13:00

Gelieve de kantine steeds proper achter te laten: glazen gedroogd in het schap, kantine uitkeren, tafels afkuisen, tapkraan en toog afwassen, keuken opruimen, vaatwasmachine uitkuisen en afzetten (procedure ligt in de keuken), alle elektrische apparaten uitschakelen (televisie, radio, ...), lichten uit (het licht in de keuken apart uitschakelen), alarm inschakelen, chauffage in de kantine op 15°C en kleedkamer op 10°C.

14.01.202310:30KFCS Dames-ZoerselMathias Willems
Brent Van Herck
14.01.202315:30KFCS III-Den BergPieter Stessens
Robin Van Mechelen
Rik Berens
14.01.202317:30KFCS I-DonkJo Verwaest
Niel Hannes
Lennart Driesen
15.01.202309:30KFCS II-Den BergKelly Van den Broeck
Lisa Van Heurck
Annelien Jacobs
28.01.202310:30KFCS Dames-VlimmerenEmas Van Beylen
Juul Tormans
28.01.202315:30KFCS III-Stort SportJens Stessens
Dennis Tuytelaars
Dieter Vandendriessche
28.01.202317:30KFCS I-GerminalBert Wens
Michiel Van Dooren
Raoul Van Rooy
Gert Wens
29.01.202309:30

KFCS II-Heikneuters

Sara Van Mechelen
Anouk Wils
Jinse Peeters
Anke Huysmans
11.02.202310:30KFCS Dames-BeekhoekRobin Van Mechelen
Jorn Meeus
11.02.202315:30KFCS III-Motorclub AStef Van de Perre
Filip Boonen
Jordi Raeymaekers
11.02.202317:30KFCS I-Red StarPol Lasters
Dimas Meeuwssen
Dimitri Sels
Luc Peeters
12.02.202309:30KFCS II-PostelLoes Goor
An Segers
Sien Gaublomme
19.02.202309:30KFCS II-W. SpinJoyce Van Mechelen
Kelly Van den Broeck
Esther Van Gorp
03.03.2023

20:00

KFCS Dames-BevelPol Lasters
Nick Verwaest
04.03.202315:30KFCS III-BeltaGlenn Vandeurzen
Daan Ooms
Raoul Van Rooy
04.03.202317:30KFCS I-SchijfToon Nuyts
Andres Driesen
Lars Van Herck
Wannes Goris
05.03.202309:30

KFCS II-Schijf

Sofie Boonen
Tessy Maertens
Julie Van Olmen
18.03.202315:30KFCS III-GermeerHerman Hoskens
Thomas Goris
Bert Wens
18.03.202317:30KFCS I-ClaridgeViktor Heyns
Alec Sannen
Maarten Cuypers
Tom Meeuwssen
19.03.202309:30KFCS II-BosvlindersNanou Van Mechgelen
Anouk Wils
Floor Kranenburg
Bo Van Herck
25.03.202310:30KFCS Dames-Lille UnitedNico Vanherck
Joran Van Eyken
25.03.202314:00Halve finale bekerNick Verwaest
Nathan Jonckers
Mathias Maes
Guy Raeymaekers
08.04.202315:30KFCS III-VK KolonieMathias Van Nieuwenbergh
Jef Nuyts
Menno Sels
08.04.202317:30KFCS I-FlurkySenna Nuyts
Louis Verboven
Cedric Ruts
Wim Van der Veken
09.04.202309:30KFCS II-Het VervolgLisa Van Heurck
Lodie Schuurmans
Hanne Annendyck
Michelle Van Gestel
14.04.202320:00KFCS Dames-Kontich CMichiel Van Dooren
Dayo Gijs
17.09.202215:30KFCS III-Sparta Blauw WitHerman Hoskens
Emas Van Beylen
Nathan Jonckers
17.09.202217:30KFCS I-HoekskeWout Segers
Stef Van de Perre
Jef Nuyts
Tom Goris
18.09.202209:30KFCS II-Ten AardSara Van Mechelen
Annelies Nuyts
Jolien Peeters
01.10.202210:30KFCS Dames-NetezonenGlenn Cuypers
Alec Sannen
01.10.202215:30KFCS III-BroekkantFilip Boonen
Thomas Goris
Maarten Cuypers
01.10.202217:30KFCS I-GerheideDayo Gijs
Nico Vanherck
Adrian Peeters
02.10.202209:30KFCS II-BroekkantJulie Van Olmen
Sofie Boonen
Lodie Schuurmans
Esther Van Gorp
15.10.202210:30KFCS Dames-St. JozefMathias Willems
Andres Driesen
29.10.202210:30KFCS Dames-Antwerp GirlsAaron Van Loon
Wout Segers
29.10.202215:30KFCS III-Motorclub BJens Stessens
Mathias Van Nieuwenbergh
29.10.202217:30KFCS I-CSC BarrierViktor Heyns
Joran Van Eyken
Marc Nuyts
30.10.202209:30KFCS II-White StarAnnelies Nuyts
Loes Goor
12.11.202210:30KFCS Dames-Zennester HombeekPol Lasters
Jo Verwaest
12.11.202215:30KFCS III-WelkomDennis Tuytelaars
Glenn Vandeurzen
Dimitri Sels
Cedric Ruts
12.11.202217:30KFCS I-KempenzonenSenna Nuyts
Jorn Meeus
Rik Berens
Jef Dierckx
13.11.202209:30KFCS II-KempenzonenBo Van Herck
Sien Gaublomme
Annelien Jacobs
19.11.202210:30KFCS Dames-'s Gravenwezel SchildeToon Nuyts
Niel Hannes
26.11.202215:30KFCS III-De KroonPieter Stessens
Mathias Maes
Lars Van Herck
26.11.202217:30KFCS I-ZonnekloppersJuul Tormans
Brent Van Herck
Marc Van Gestel
27.11.202209:30KFCS II-VorselNanou Van Mechgelen
Hanne Annendyck
An Segers
03.12.202210:30KFCS Dames-Davo PuursMenno Sels
Louis Verboven
17.12.202210:30KFCS Dames-NijlenJordi Raeymaekers
Dimas Meeuwssen
17.12.202214:00KFCS I-ClaridgeJo Verwaest
Daan Ooms
Dieter Vandendriessche
Stef Teunkens
18.12.202209:30KFCS II-Witte MolenAnke Huysmans
Floor Kranenburg
Joyce Van Mechelen
Michelle Van Gestel