Hierbij de helperslijst voor het seizoen 2023-2024. Eerst volgen nog enkele afspraken:

  • Het is de bedoeling dat je zelf een vervanger zoekt als je niet kan komen (onderling wisselen). Ik stuur op dinsdag normaal een herinnering naar degenen die in de kantine worden verwacht. Indien je wisselt met iemand, graag dit ook aan mij melden zodat ik op de hoogte ben en de juiste mensen verwittig.
  • Er kan NIET gewisseld worden met bestuursleden aangezien zij de kantine moeten afsluiten na de laatste shift!! Bestuursleden kunnen uiteraard wel onderling wisselen.
  • Spelers die achter de toog worden verwacht, kunnen op dat moment NIET als (reserve)speler op het wedstrijdblad staan!!!
  • De helpers voor de damesploeg dienen om 09:15 aanwezig te zijn en helpen tot 13:00
  • De helpers voor de eerste ploeg dienen om 13:30 aanwezig te zijn en helpen tot 16:45
  • De helpers voor de derde ploeg dienen om 15:30 aanwezig te zijn en helpen tot 21:00
  • De helpers voor de tweede ploeg dienen om 08:45 aanwezig te zijn en helpen tot 13:00
  • Als een wedstrijd wegvalt omwille van forfait, dan vervalt ook de voorziene tapshift. De helpers kunnen we later wel inzetten bij andere wedstrijden.
  • Als een wedstrijd wordt verplaatst of afgelast, dan verschuiven de helpers mee naar de nieuwe datum. Indien je dan niet kan, is wisselen ook hier de boodschap!

Gelieve de kantine steeds proper achter te laten: glazen gedroogd in het schap, kantine uitkeren, tafels afkuisen, tapkraan en toog afwassen, keuken opruimen, vaatwasmachine uitkuisen en afzetten (procedure ligt in de keuken), alle elektrische apparaten uitschakelen (televisie, radio, ...), lichten uit (het licht in de keuken apart uitschakelen), alarm inschakelen, chauffage in de kantine en kleedkamer op 10°C.

16.09.202314:30KFCS I-Red StarToon Nuyts
Nick Verwaest
Lukas Broeckx
17.09.202309:30KFCS II-BroekkantLodie Schuurmans
An Segers
Sofie Boonen
30.09.202310:30KFCS Dames-ZoerselJo Verwaest
Menno Sels
30.09.202314:30KFCS I-SchijfThomas Goris
Pol Lasters
Jobbe Dockx
30.09.202316:30KFCS III-Red StarJarno Dockx
Emas Van Beylen
Wannes Goris
01.10.202309:30KFCS II-PostelValérie Crets
Jelte Staes
Bo Van Herck
07.10.202310:30KFCS Dames-Moldavo CJoeri Cuypers
Brent Van Herck
21.10.202310:30KFCS Dames-Vosselaar BNiel Hannes
Louis Verboven
21.10.202314:30KFCS I-CSC BarrierStef Van de Perre
Nico Vanherck
Guy Raeymaekers
21.10.202316:30KFCS III-StelenbaanCedric Ruts
Wout Ooms
Adrian Peeters
22.10.202309:30KFCS II-Witte MolenJoyce Van Mechelen
Eva Bernaerts
Lisa Van Heurck
28.10.202310:30KFCS Dames-FlandriaJoran Van Eyken
Andres Driesen
28.10.202316:30KFCS III-Pro MilleJoeri Cuypers
Maarten Cuypers
Daan Ooms
11.11.202310:30KFCS Dames-St. JozefWout Segers
Jorn Meeus
18.11.202314:30

KFCS I-Horst

Raoul Van Rooy
Dimas Meeuwssen
Viktor Heyns
18.11.202316:30KFCS III-HorstNathan Jonckers
Mathias Maes
Marc Nuyts
25.11.202310:30KFCS Dames-WortelGlenn Cuypers
Mathias Willems
09.12.202310:30KFCS Dames-Immer OostLars Van Herck
Alec Sannen
09.12.202314:30KFCS I-ZonnekloppersJens Stessens
Dayo Gijs
Michiel Van Dooren
16.12.202314:00KFCS I-Stort Sport (beker)Jens Stessens
Jorn Meeus
Gert Wens
16.12.202316:30KFCS III-VinusRik Berens
Robin Van Mechelen
Jef Dierckx
13.01.202416:30KFCS III-Motorclub CLars Van Herck
Mathias Maes
Joke Blockx
27.01.202414:30KFCS I-DonkPieter Stessens
Guy Raeymaekers
Nico Vanherck
27.01.202416:30KFCS III-GermeerJef Nuyts
Robin Van Mechelen
Tom Meeuwssen
28.01.202409:30KFCS II-SchijfKelly Van den Broeck
Michelle Van Gestel
Sofie Boonen
Esther Van Gorp
09.02.202420:00KFCS Dames-Arendonk SportBrent Van Herck
Juul Tormans
Tom Goris
10.02.202414:30KFCS I-W. SpinPieter Stessens
Juul Tormans
Wout Segers
10.02.202416:30KFCS III-Van BroekhovenJef Nuyts
Emas Van Beylen
Dieter Vandendriessche
11.02.202409:30KFCS II-W. SpinLodie Schuurmans
Jelte Staes
Sien Gaublomme
17.02.202410:30KFCS Dames-BeekhoekJo Verwaest
Dimas Meeuwssen*
17.02.202414:00KFCS I-AC Wilan (beker)Dennis Tuytelaars
Michiel Van Dooren*
Lennart Driesen
18.02.202409:30KFCS II-BosvlindersAnouk Wils*
Annelies Nuyts
Eva Bernaerts*
02.03.202410:30KFCS Dames-Hoogstraten BCedric Ruts
Thijs Broeckx
02.03.202414:30KFCS I-HoekskeGlenn Vandeurzen
Thomas Goris
Niel Hannes
02.03.202416:30KFCS III-De KoekoekJarno Dockx
Rik Berens
Marc Van Gestel
03.03.202409:30KFCS II-Den BergJulie Van Olmen
Bo Van Herck
Sara Van Mechelen
16.03.202410:30KFCS Dames-Loenhout BGlenn Cuypers
Dayo Gijs
16.03.202414:30KFCS I-KempenzonenPol Lasters
Mathijs Moeskops
Andres Driesen
16.03.202416:30KFCS III-HoekskeNathan Jonckers
Raoul Van Rooy
Bert Wens
23.03.202414:00Halve finale bekerGlenn Vandeurzen
Jente Dresselaerts
Viktor Heyns
23.03.202416:30KFCS III-GenebergWout Ooms
Maarten Wynen
Wim Van der Veken
24.03.202409:30KFCS II-KempenzonenJoyce Van Mechelen
Lisa Van Heurck
Floor Kranenburg
30.03.202414:30KFCS I-ClaridgeNick Verwaest
Stef Van de Perre
Lukas Broeckx
30.03.202416:30KFCS III-Schijf CMaarten Cuypers
Menno Sels
Luc Peeters
01.04.202409:30KFCS II-HeikneutersKelly Van den Broeck
Loes Goor
Esther Van Gorp
06.04.202410:30

KFCS Dames-Herselt

Jonas Hooyberghs
Mathias Willems
06.04.202416:30KFCS III-Schijf BMathijs Moeskops
Maarten Wynen
Dimitri Sels
13.04.202414:30KFCS I-Flurky

Toon Nuyts
Dennis Tuytelaars
Joran Van Eyken

14.04.2024

09:30

KFCS II-Het VervolgMichelle Van Gestel
Valérie Crets
An Segers
19.04.202420:00KFCS Dames-WestmalleAlec Sannen
Louis Verboven
21.04.202409:30KFCS II-White StarLoes Goor
Aranka Van den Eynde
Floor Kranenburg
28.04.202409:30KFCS II-Ten AardSara Van Mechelen
Sien Gaublomme
Anke Huysmans