
Derbytime dit weekend in Kortijnen voor onze dames want we krijgen de buren van Arendonk Sport op bezoek. Na de zure nederlaag van vorige week tegen VV-Next Laakdal willen we maar wat graag onze rug terug rechten en de derby brengt altijd positieve vibes naar boven in onze ploeg. In de rangschikking staan we 1 punt boven Arendonk, dus mits winst kunnen we al een mooi kloofje slaan en de strijd om de top 5 spannend houden. Aftrap om 10:30 in Kortijnen.
KFCS I is al uitgeschakeld in de beker, dus zij komen dit weekend niet in actie.
Voor KFCS III breken stilaan ook de weken van de waarheid aan in de strijd om het behoud. Met een verplaatsing naar het verraderlijke Van Broekhoven belooft het weer geen makkelijke opgave te worden. Een paar maanden terug zou ik zeggen dat dit een hapklare brok zou zijn, maar intussen pronken de mannen uit Balen met 15 op 21 en staan ze rustig in de middenmoot van de rangschikking. Winst (zoals in de heenmatch) zou onze rood-witten wat meer ademruimte geven in de rangschikking. Aftrap om 14:30 in Soef in Balen.
KFCS II is in 2026 nog steeds op zoek naar z'n eerste punten want alle gespeelde matchen gingen tot nu toe verloren. Tegen toppers als White Star en Technico kan zoiets altijd gebeuren, maar tegen laagvliegers als Broekkant en vorige week nog Ten Aard is dat eigenlijk niet te verklaren. Nu goed, zondag is er een nieuwe kans want dan trekken we naar Dessel om de strijd aan te gaan met W. Spin. De Desselnaren hangen voorlaatste in het klassement en in Kortijnen kregen ze een 6-2 aangesmeerd. Aftrap om 09:30 op de Kruisberg in Dessel.



















