Sint

Na november komt de maand december en we weten allemaal wie er op 6 december zal langskomen...

Onze club heeft intussen een bericht ontvangen dat de Sint op 6 december niet in onze kantine zal geraken, maar hij heeft ons wel beloofd dat hij tegen zaterdag 9 december zal passeren. Tijdens de thuiswedstrijden die dan worden gespeeld kan hij er ook niet bij zijn, maar we mogen op onze beide oren slapen dat hij tegen dan zeker gepasseerd is aan onze kantine.

Uiteraard willen we hem op een leuke manier verwelkomen en daarom willen we vragen aan alle kinderen die dit willen om een van de onderstaande tekeningen in te kleuren. Deze kan je tijdens een thuiswedstrijd van een van onze ploegen (die kan je vinden in de kalender) komen afgeven in de kantine en wij zorgen er dan voor dat deze worden opgehangen in de kantine. Op 9 december kan je dan in de kantine komen kijken wat de Sint heeft achtergelaten voor degenen die een tekening hebben binnen gebracht.

We wensen jullie allemaal veel kleurplezier!!